Vizyonumuz Kaliteli ve Esnek Çözümler Sunmak. Başarılı Olmak. Planlı İlerlemek. Yenilikleri Sunmak.

Yazılım sektöründe uzmanlaşmış genç ve dinamik bir kadro ile kurulan Sezgi Soft , 15 yıllık tecrübesi ile Şirketlerin bilgi teknolojilerine ilişkin gereksinimlerini karşılamak üzere; kurumsal yazılım çözümleri, mobil uygulamalar,Web Tasarımı , SEO ve Sosyal Medya Yönetimi, Sistem entegrasyonu, e-ticaret (B2B,B2C) ve CRM uygulamalarının kurulum, eğitim ve destek hizmetlerini vermektedir.

Kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, profesyonel yaklaşımı ile çalışmalarına yön vermektedir.Uzmanlaşmış kadrosuyla hızlı, kaliteli ve güvenilir servis hizmetlerini sunan firmamız dünyadaki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlamak için sektör ihtiyaçlarına yönelik yazılım geliştirerek, müşterilerinin verimli, rekabetçi ve kârlı firmalar olması yönünde çözümler üretir. Sezgi Soft sürekli ileriye götürdüğü hizmet anlayışı ile müşterilerinin her zaman yanındadır.

Web Tasarım

Web tasarım ihtiyaçlarınız için en doğru adres olmaktan gurur duyuyoruz. Kurumsal web tasarımlarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız.

Responsive Web Tasarım

Bilgisayar, mobil ve tablet ekranlarına göre uyumlu çalışan tasarımlarımız ile her platformda web sitenizin rahat kullanımını sağlıyoruz.

Kurumsal Web Tasarım

Yazılım ve Programlama

Müşteri İlişkileri Yönetimi(CRM), Bayilik Sistemi Yönetimi(B2B) vb. gibi web veya masaüstü tabanlı yazılımlarımız ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz.

İşimizi Seviyoruz

Müşterilerimizin istek ve sorunlarına en kısa sürede cevap verme prensibimiz ile farklı olmaktan gurur duyuyoruz! Çünkü işimizi düzenli ve severek yapıyoruz.


Tüm Hizmetlerimiz

E-Ticaret Sitesi

E-ticaret paketlerimiz ile sizlere hızlı ve kurumsal çözümler sunuyoruz. Özel E-Ticaret sistemimiz ile tüm isteklerinize uygun cevaplar veriyoruz.

Sosyal Medya Optimizasyonu(SMO)

İşletmenize ait sosyal medya hesaplarınızı yönetimi artık bizde. Profesyonel ekibimiz ile sosyal hesapları optimizaasyonu hizmetimiz ile sizleri daha iyi tanıtıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu(SEO | SEF)

Google ve yandex arama'da artık üst sıralardanız. Kendi özel SEO yöntemlerimiz ile sizleri arama motorlarında üst sıralara çıkarak müşteri kitlenizi artırmanıza yardımcı oluyoruz.

Grafik Tasarımı ve Logo Tasarım

Sizlere uygun grafik ve logo tasarımlarınızı tasarlamaktan gurur duyuyoruz. Siteleriniz için kurumsal kimlikleriniz için gerekli tasarımlarınızın doğru seçimleri bu adreste.

Destek Hattı

Hafta İçi - Cumartesi mesai saatleri içerisinde sorunlarınıza ve tüm hizmetlerimiz hakkında yardım için destek hattımız hizmetinizde. %100 müşteri memnuniyeti bizim için değerlidir.

Reklam Yönetimi

Google Adwords,AdSense ve Facebook reklamları ile işletmenizi sektörel olarak tanıtmak için Profesyonel biçimde reklam yöntemlerimizi kullanarak değerinizi artırıyoruz.

HTML5 & CSS3

Web site ve yazılımlarınızı HTML5 & CSS3 kodlamaları ile mobil ve masaüstü uyumlu şık ve efektif bir yapı ile bütünleştirerek kurumsalığınızı üst düzeyde olmasına önem veriyoruz.

ASP.NET VE ASP.NET MVC

Güvenlik düzeyi yüksek olan Microsoft tabanlı yazılım dilleri ile, şifrelenmiş algoritmalar(dll) yapısıyla web sitelerinizi ve yazılımlarınızı güvende tutuyoruz.

ve daha fazlası...

Kurumsal mail hesaplarınızın profesyonel şekilde yönetimi ve desteği Portakal Bilişim ile gerçekleşiyor. Yüksek güvenlik altında mail hesaplarınızın korunmasını istemez misiniz?
Her bütçeye ve her plana uygun çözümlerimizle bilişim şirketinin ötesinde hizmetlerinize talip oluyoruz.
Projenize en uygun çözümleri üretebilmek için planlama aşamasında uzman ekibimizle diğer firmalar göre farklı göstermek için yanınızdayız.
İşletmenizin kurumsallık çalışmalarında temel ihtiyaçlarını yerinde tespit edirek sizlerin hizmet ve kalite politikanıza yardımcı oluyoruz.
Web sitelerinizin tam kapsamlı yedeklerini alarak, oluşabilecek herhangi bir problemde sorun yaşamamanız için haftalık periyotlarda yedek alıyoruz.
Pazar ve rakip analizleri araştırmalarımız sonuçları ile hedef kitleye en iyi şekilde internet vitrininizden veya sosyal medyalardan nasıl ilerlemeniz gerektiğini yönlendiriyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

  • Adres:Sezgi Yazılım ve Bilişim Teknoloji Hizmetleri Mehmet Akif Mah. Necip Fazılkısakürek Cad. No: 23 D:16 Çekmeköy / İstanbul

  • Telefon: +90 (543) 943 5007

  • Email: info@sezgisoft.com

Bizi Takip Et